3 Şubat 2013 Pazar

Üniversite Öğrencilerine Yurt bulma kolaylığı geliyorArkadaşlar ;

Hepimiz zorlu üniversite yollarından geçmiş bulunuyoruz veya geçiyoruz. Hemen hemen her üniversiteli aynı ortak sıkıntıları yaşamaktadır.

Yıllar süren stresli bir hazırlık döneminin ardından , hangi üniversite ve hangi meslek sorunun ağırlık bulduğu bir tercih dönemi bizleri bekler. Sonrasında o kader anı olan büyük sınav(lar) ile yüzleşmek zorundayızdır.

Fazla uzakmadan hemen üniversiteli olduğumuz zamanlara gelelim. artık kayıt ücretleri de kalktığıma göre üniversitelinin en büyük sıkıntısı yeni şehrine alışmak ve [B][URL="http://www.yurtarabul.com/"]yurt arama[/URL]k[/B] sorunu olduğunu belirtmek isterim. Bu durum da mecburen üniversite kayıt dönemlerinde üniversite kapılarına konan [B]özel yurt [/B]standlarına kendimizi atarız. Ancak burada yapılan tanıtımların ne kadar doğru olduğunu bilemeyebiliriz.

Ağzından bal damlayan pazarlamacılar sonrasıdan evet dedeğimiz bir özel öğrenci yurtlarına gittiğimizde beklentilerimizden çok öte manzaralar ile karşılaşabiliriz. Düşüncenize yeni okulunuza sevinç ve heyecanla başlıyorsunuz ama kalacak yeriniz yok ve bulduğunuz yer umduğunuz gibi değil.

İşte üniversiteli arkadaşlarımızın [B][URL="http://www.yurtarabul.com/dizin"]yurtlar[/URL][/B] ile olan sorunlarına çare bulmak ve kaliteli özel öğrenci yurtlarını erişilebilir kılan yeni bir web girişimini size tanıtmak istiyorum. Yurtarabul.com sizlere yurt ve barınma konusunda her türlü bilgiyi sunan ve sizlerin huzurlu bir eğitim ortamına kavuşmasını arzu eden bir fikir yapısına sahip.

Ayrıca yurtarabul.com kaliteli yurtların ön plana çıkmasını , hizmet konusunda başarı yurtların diğerlerinden ayrılarak , daha da değer kazanmasını arzu etmektedir. Bunun için gerekli yazılımsal alt yapıyı hazırlayan ekibimiz , türkiye'de bir ilk olan yurt teklif sistemini devreye sokmuştur. Böylece öğrencilerimiz bütçelerine göre yurtlardan teklif isteye bilecek. Birçok yurttan istenen teklif 'de piyasayı adeta kızıştırarak , öğrencilerin daha ucuza daha kaliteli hizmet almasını asğlayacaktır.

[B][URL="http://www.yurtarabul.com/dizin"]Özel yurtlar[/URL][/B]ın zaman zaman düzenlediği indirim [B]kampanyalar[/B]ını da sitemizden takip edebilirsiniz. Böylece daha ekonomik fiyatlardan barınma imkanlarını yakalayabilir. öğrenci bütçenize destek olabilirsiniz.

Yurtarabul.com'un sunduğu hizmetler bununla sınırlı değil. Yine bir ilk olan yurt ilan servisi ile birlikte öğrencilere özel ilanlar yayınlayabilir ve dilerseniz eşya/ürününüzü satabilirsiniz.

Üstelik tüm bu hizmetler birkaç dakikanızı ayırabileceğiniz üye olma işlemi sonrasında , ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder